Magazines interwiev

Logan Lerman keeping his feet on the ground

17. ledna 2012 v 19:42 | Julli

Mám tu krátký rozhovor Logana. Mluví hlavně o tom jak se snaží i přes svou slávu zůstat nohama pevně na zemi. (připomínám - KOTROLA AFFS).

Vancouver Sun interwiev

28. listopadu 2011 v 18:05 | Julli
Našla a přeložila jsem rozhovor Logana s časopisem Vancouver Sun. Mluví o jeho herecké kariéře, Třech mušketýrech atd. Je to pěkný rozhovor. Líbí se mi jak to má v hlavě srovnané. :)


Z dětského herce se dostal k plnohodnotným rolím, ale nejlepší věc na Loganu Lermanovi je, že není znuděný a předčil všechna očekávání. Logan - mladá hvězda z nového filmu Tři mušketýři, si je plně vědom jeho neobvyklého úspěchu a oceňuje každou příležitost, která mu je nabídnuta. Od role Percyho Jacksona až po nafoukaného d'Artagnana v novém filmovém zpracování Tří mušketýrů, kde hraje po boku Orlanda Blooma a Milly Jovovich.

"Ještě před dvěma lety jsem si uvědomoval, že herectví není stálá věc." řekl Logan.
"Měl jsem před maturitou na střední škole a v té době pro mě bylo herectví pořád jen koníček. Neměl jsem žádné plány, ale naskytly se mi možnosti a já je využil."
Tyto možnosti byli především role Percyho Jacksona, kde si Logan zahrál v hlavní roli. Pak už následoval velkofilm Tři mušketýři.
"Nikdy jsem ani nepomyslel na to, že bych mohl hrát v takových filmech. Myslím, že bylo dobré, že jsem od budoucnosti nic neočekával. Snažil jsem se na to všechno nahlížet z pracovní perspektivy a ocenit každý moment a práci, která se mi naskytla."

Logan Lerman Oyster Magazine Interview

8. listopadu 2011 v 22:15 | Julli
Logan kromě shootu udělal také rozhovor s časopisem Oyster. Je tam hodně zajímavých otázek :)
KOPÍRUJ SE ZDROJEM!!! dalo mi to dost práce.


Tak, budu se tě ptát na mnoho otázek, do kterých mi nic není a jsou hodně nevhodné. Neboj se říct "pass" (něco jako nebudu komentovat), pokud nebudeš chtít na danou otázku odpovědět. OK?
LL: Ok.

Je Logan Lerman tvoje skutečné jméno nebo jen umělecké?
LL: Je to mé skutečné jméno. Všichni v mojí rodině mají iniciály LL

Přesně jako Kardashians s KK. Máš nějaký bláznivý zážitek s fanoušky?
LL: Měl jsem takové fanoušky, kteří chodili do mého hotelu, kde strkali pod mé dveře papírky, na kterých byly kresby mě.

Máš Google Alerts? (poskytuje e-mailové zprávy o nejnovějších výsledcích vyhledávání Google)
LL: Ne. Opravdu ho někdo má? Můžu jen tak číst všechno, co o mě kdo řekne? Myslím, že by to bylo nepříjemné. Cítil bych se jako naprostý kretén.

Robert Pattinson přiznal, že Google Alert má.
LL: Opravdu? Má?

Má. Máš účet na FB nebo Twitteru?
LL: Mám osobní FB, ale na Twitteru nejsem.

Jako mužský herec, trpíš tělesnou dysmorfií? Cítíš nátlak mít six-pack/eght-pack? (nevím přesně, ale mělo by to být něco s posilováním)
LL: Ne netrpím.

Máš six-pack? Můžu vidět vé břicho?
LL: Co? (smích), ne neposiluji. Další otázka.

Jsi volný?
LL: Myslím, že na to nebudu odpovídat.

Jaký byl tvůj nejdelší vztah jaký si měl? 8 měsíců?
LL: Ne déle, 2 roky.

Jaké je to s tebou být na rande? Jak ohromíš dívku?
LL: Nebyl jsem na mnoha randech. Měl jsem jen pár přítelkyní a s nimi šly rande dobře. Nikdy jsem neměl něco jako ideální rande.

Máš rád Lakers? (basketbalový tým) Byl jsi se někdy podívat na zápas? Vzal by si holku na jejich zápas?
LL: Miluji Lakers je to můj tým. Jinak ale nejsem fanoušek basketu. Nic moc o tom nevím. Byl jsem se podívat na zápas před sedmi lety ne na rande ale s mým bratrem. On je totiž velký fanoušek Lakers. Dostal jsem ty lístky, když jsem pracoval na mojí TV show "Jack a Bobby" a společnost mi dala ty lístky. Byla to jedna z nejlepších věcí, co jsem kdy udělal.

Jsi na prvním rande, kdo platí a proč?
LL: Oh vždycky já. Dokonce za moje kamarády. I pro holku, která je jen moje kamarádka. Proč? Protože jsem tak byl vychovaný.

To je úžasné. Divil by ses, co se děje ve světě randění!
LL: Vím, je to hrozné.

Jsi kozoroh - co to znamená? Máš rád astrologii? Proč ji holky mají rády tak moc?
LL: Nemám ponětí a nemám ponětí.

Randil by si nebo líbal nebo vyspal se s dívkou, která je vyšší než ty?
LL: (smích) To je vtipné! Legrační! Ano, určitě. Je mnoho díek, které se mi líbí a jsou vyšší než já.

Jsi panic?
LL: Na to nebudu odpovídat.

Kdyby existovala mužská pilulka, vzal by sis ji?
LL: Jestli by existovala? Nevím, jestli by to bylo zdravé. Hmm, kdyby nějaká byla a byla by zdravá tak bych si ji vzal. Mohlo by to být výhodné.

Jako herec, se na tebe dívky lepí každou chvíli. To přináší více náhodného sexu. Líbí se ti to nebo na jednorázovky nejsi a cítil by ses prázdný kdyby si něco takového udělal? Mají muži taky city?
LL: Ano, muži mají city a ano cítil bych se velmi prázdný. Není to to, co hledám. Rád osobu poznám, co je nahodilé mi nedělá dobře. Nespím s kde kým.

Co tě obecně na lidech odpuzuje?
LL: Každý má něco, co mu na ostatních vadí. Já to mám spíš náhodně. Není tu nic, co bych na někom hledal a obtěžovalo mě to. Ale někdo, kdo používá piano jako stůl mě hodně vadí. Mám náhodný list věcí, které by mě otravovali a to je jedna z nich - použít to pro odkládání skleniček jako nábytek místo hraní na něj.

S kým by si chtěl nejvíc pracovat?
LL:Paul Thomas Anderson, The Coen brothers, Spike Jonze - režiséři, které respektuji.

Přijal si roli Tří Mušketýrů, protože sis mysle, že režisér je Paul Thomas Anderson? (správný je Paul W.S Anderson) Stalo se to lidem, které znám spletli si bratry Cohenovi za jiné bratry Cohenovi.
LL: Ne to není to, proč jsem vzal ten film. (smích). Hlavním důvodem byl můj děda. Jako mladý musel opustit domov v Německu a vzal si sebou jen jednu nebo dvě knihy a Tři Mušketýři byla jedna z nich. On prostě miloval ten příběh jako malý jsem se s ním díval na filmy, protože ty miloval taky. Znamenalo to pro něj moc a já toho chtěl být součástí. Chtěl jsem aby přiletěl na mou premiéru do Londýna, ale je pro něj těžké najít energii na letání.

Na kterou svou roli jsi nejméně pyšný?
LL: Rád bych na to odpověděl, ale...dejte mi pár let ať vám mohu odpovědět upřímně.

Ve filmu "The only living boy in New York" hraješ kluka, který právě maturuje a má poměr s otcovou přítelkyní, kterou hraje Olivia Wilde. Randil by si někdy s holkou, která je starší než ty?
LL: Ano! Randil jsem se staršími. Mám rád starší ženy. Záleží na té osobě nemám věkový limit.

To je skvělé je ti 19. Měl by si randit se starší ženou a získat tak mnoho zkušeností!
LL: Přesně tak!

Co je nejhorší věc na rozhovorech?
LL: Všechno. Nevím, je to hodně divné a nepříjemné. Neustále přemýšlím jak na otázku odpovědět. Nebo jaká otázka to bude, přemýšlet nad tím je trochu...(vibruje mu telefon, volá mu táta - jako správný gentleman to nevezme)

Takže máš vlastně takový "momager"? Jaké to je?
LL: Je to divný vztah..to nemůžeš popřít. Je to příležitostná práce vyrůstání. Ale jsem za to rád, díky tomu jsem víc nohama na zemi. Máma mi pomáhá být tím kým jsem a vyhýbat se stresům, které na mladé herce číhají. Oceňuji to, že je moje máma semnou, musela obětovat hodně pro moji kariéru. Všechno to cestování. Byla ekonomka v UCLA. Pracovala ve světě umění v L.A. Měla jiný život s jinými pravdily. Nesobecky se snažila splnit můj sen a za to, že tu pro mě byla jí nemohu dost poděkovat. Je ale těžké pro matku být celou dobu u svého dítěte ještě tak mladého.

Jsou tvý rodiče spolu?
LL: Ne jsou rozvedeni. Ale jsem si blízký s oběma stranami rodiny. Vybrali si zůstat si nablízku.

Jsi ještě mladý, ale až vyrosteš chtěl by si vlastní děti?
LL: Kdo říká, že už děti nemám?

Sakra? Co? Vážně?
LL: Ne. Ale rád bych je jednou měl.

Slibuješ mi, že nebudeš nikdy brát drogy nebo kouřit?
LL: Ano slibuji.

Právě teď promýšlíš jak se zeptat na moje číslo a pozvat mě na rande bez všech novinářů atd?
LL: HA! Čteš mi myšlenky.
 
 

Reklama
____WELLCOM TO LOGAN LERMAN FANSITE____