C-2012

Logan Lerman Sea Of Monsters Pictures

13. května 2012 v 23:51 | Julli
Povím vám to učení je šílené :D už mi to leze i ušima a ani nevíte jak závidím těm, co tu maturu mají teprve před sebou. No a teď už k novinkám jak jinak se objevily další fotky z natáčení Percyho. Čím víc se jich objevuje tím víc se těším, už aby to bylo. Jinak ta fotka, kde má trochu vyhrnuté to tričko no mohla bych se na ni dívat hodiny :D.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Logan Lerman: More 'Percy' Filming with Alexandra Daddario 10/05/2012

11. května 2012 v 19:53 | Julli
Opět fotky z natáčení Percyho. Vypadá to, že to bylo něco bolestivého podle Loganova výrazu :D nebo mě to tak alespoň připadá.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Filming Percy Jackson 26/04/2012

6. května 2012 v 12:15 | Julli
Tak jsem projížděla zahraniční weby a zjistila jsem, že mi tu chybí fotky z 26. dubna. Fotky jsou jak jinak z natáčení Percyho takže žádná změna :D. I tak jsem ráda, že se objevují novinky. Na film se už moc těším. Všímám si, že něteří mi tu píšete, že jste četli knížky takže asi přibližně víte o čem to bude. Já to naopak vůbec nevím, protože jsem mizerná čtenářka :D. ( Jinak dnes večer vyhodnotím kontrolu affs takže, kdo se ještě nezapsal má poslední možnost dnes :) tady ).

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Logan filming Percy Jackson in Vancouver

1. května 2012 v 12:36 | Julli
Objevily se nové fotky z natáčení Percyho. Logan je stále ve Vancouveru v Kanadě. Jde vidět, že na filmu pilně pracují už se toho druhého dílu nemůžu dočkat.
( KONTROLA affilates zde )

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Logan on the set of Percy Jackson: Sea Of Monsters 19/04/2012

24. dubna 2012 v 17:42 | Julli
Další nové fotky tentokrát z 19. dubna, kdy se opět natáčel Percy. Asi měli nějakou přestávku přes natáčení. Logan dělá skvělé obličeje. On s těma krátkýma vlasama vyapadá jako medvídek :D. No je nádherný.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Logan at Caffe Arigiano Bistro in Vancouver 18/04/2012

20. dubna 2012 v 16:20 | Julli
Tak opět se objevily nové fotky ze včera. Tentokrát si Logan s ostatními udělali přestávku mezi natáčením. Fotek je málo, ale Logan je stejně jen na dvou. No nicméně já jsem ráda, že se poslední týden novinky docela objevují a není tady pusto :).

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Logan out with Alexandra and Douglas 17/04/2012

19. dubna 2012 v 13:31 | Julli
Opět se objevily nové fotky Logana, když si vyrazil ven se svými kamarády Alexandrou Daddario a Douglasem Smithem. Všichni jsou právě teď ve Vancouveru, kde se natáčí druhý díl Percyho :).

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Filming Percy Jackson: Sea Of Monsters 16/04/2012

18. dubna 2012 v 18:00 | Julli
Mám tu pár nových candid fotek z natáčení druhého dílu Percyho Jacksona. Některé nejsou zrovna moc kvalitní, ale i tak to Loganovi slušelo a moc pěkně se usmíval :).

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Logan arrived at Vancouver International Airport 08/04/2012

11. dubna 2012 v 20:19 | Julli
Mám tu nové candids fotky Logana, který se 8. dubna objevil v Kanadě na letišti kam přijel natáčet druhý díl filmu Percy Jackson. Na letišti jej a jeho kamarády a také herecké kolegy čekali fanoušci. Což je určitě moc potěšilo :). Nikdy jsem si nevšimla, že by šel tolik vidět věkový rozdíl mezi Loganem a Alexandrou, ale tentokrát vypadá opravdu starší (je jí 26 let). Logan je tam zlatý :).

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama
____WELLCOM TO LOGAN LERMAN FANSITE____