Červen 2012

BIG HIATUS...

14. června 2012 v 21:38 | Julli |  Talk-talk

Ano je to tu zase :( sotva skončil jeden začne druhý. Poslední týden tu nic nepřibývalo a to proto, že i když mám po matuře učila jsem se na přijímačky na VŠ, které asi stejně nevyjdou. Ještě mě čekají jedny z AJ teď v pondělí takže na blog zkrátka není čas, když se člověk učí. No, ale to není to hlavní. 25.6. odlétám do Irska na brigádu, kde budu celé 2 měsíce prázdnin a bohužel nemám noťas abych tam mohla v klidu vždy večer přidávát novinky, takže přidám něco jen pokud mi rodina dovolí jít na PC a to ještě nevím jestli bude čas. Nechci s blogem končit, protože to tu mám opravdu ráda a taky všechny affs, které jsem za tu dobu, co mám blog našla. Pokud, ale některé moje affs budou cítit, že 2 měsíce je dlouhá doba tak samozřejmě pochopím, když si mě vymažou. Jen pokud se někdo takový najde napište mi to prosím do komentářů abych věděla, komu to vadí a nechce semnou být dál affs. Jinak pro ty kterým to nevadí prosím omluvte mě z obíhání a kontrol. Ráda bych alespoň ten příští týden přidávala, ale to už se budu balit a zařizovat vše kolem odjezdu takže asi tak. No myslím, že jsem řekla vše, co jsem chtěla :). Mějte se tu krásně a přeji vám krásné a hlavně slunné prázdniny :).

MTV Movie Awards 2012 03/06/2012

5. června 2012 v 19:00 | Julli |  A-2O12
Mám tu fotky z 3.6. kdy se konaly MTV Movie Awards. Logan byl jako vždy šikovný jen ty vlasy měl nějaké "oškubané" :D mám radši, když to má delší :).

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Perks Of Being A Wallflower trailer from YT

5. června 2012 v 18:49 | Julli |  Trailers
Tak jsem hledala a našla ten trailer i na youtube. Takže, kdo jej ještě neviděl už má možnost se podívat. Já jsem nadšená vypadá to na film k zamyšlení a že to nebude nějaká kravina. Logan je tam skvělý myslím, že ta role mu sedla :).


The Perks Of Being A Wallflower trailer

4. června 2012 v 18:18 | Julli |  Trailers
No protože trailer není k nalezení nikde na youtube tak vám sem dávám odkaz na oficiální stránku MTV a přímo odkaz na trailer. Nahodí vám to, že se nemlžete podívat, ale dejte normálně continue USA nebo tak nějak :D a normál se vám to spustí jen pro případ že by někdo nevěděl :) Stačí kliknout na obrázek videa.


The Perks Of Being A Wallflower poster

2. června 2012 v 12:29 | Julli |  The Perks Of Being A Wallflower
Objevil se poster pro film The Perks Of Being A Wallflower. Připomíná mi hodně obal knihy. Je pěkný takový jednoduchý. Logan je tam nádherný a vůbec by mi nevadilo lehnout si tak na Loganovo rameno jako Emma :D.

imagebam.com

The Perks Of Being A Wallflower teaser

2. června 2012 v 12:26 | Julli |  Others
Objevil se teaser na film The Perks Of Being A Wallflower, který podle všeho bude mít 14. září což je skvělá novinka. Ve videu sice mluví Nina Dobrev ne Logan, ale i Nina hraje v tomto filmu a jak domluví taj se tam objeví scéna mezi Loganem a Emmou Watson takže stojí za podívání :). Už se na ten film hrozně těším :).____WELLCOM TO LOGAN LERMAN FANSITE____