Květen 2012

Logan will be at MTV Movie Awards 2012

31. května 2012 v 13:17 | Julli |  Articles

Jak to tak vypadá Logan se objeví na předávání MTV Movie Awards, které se konají 3. června. Logan se tam objeví i s Emmou Watson a Ezrou Millerem. No a co nás zajímá mnohem více je to, že se konečně objeví trailer pro The Perks Of Being A Wallflower. Bude puštěn během předávní cen. No já se teda moc těším, protože ten film vypadá dobře tak jsem zvědavá na ten trailer :).

Logan is nominated for Teen Choice Awards 2012

29. května 2012 v 13:46 | Julli |  Nominated-Winner
Logan je nominován za jeho roli d'Artagnana v letošních Teen Choice Awards. Celá akce proběhne 22. července na televizní stanici FOX. Zatím není jisté jestli se Logan na akci objeví. Určitě ale hlasujte, protože konkurence je velká. Nejdříve se musíte zaregistrovat a poté už jen hlasovat. Hlasujte pro Logana TADY.

CHOICE MOVIE ACTOR: Action
- Tom Cruise: Mission Imbossible: Ghost Protocol
- Robert Downey: Sherlock Holmes
- Tom Hardy: Warrior
- Taylor Lautner: Abduction
- Logan Lerman: The Three Musketeers

I'm back

28. května 2012 v 12:42 | Julli |  Talk-talk

Tak jsem zpět :). Vím, že můj hiatus se prodloužil o další týden, ale celý týden maturovali i moji spolužáci takže jsem byla každý den ve škole a podporovala a na blog nezbyl čas. Nicméně už jsem zase tady. Jinak odmaturovala jsem takže jsem ráda a moc všem děkuju, kteří mi tady na blogu popřáli hodně štěstí moc mě to potěšilo. Jinak pomalu se pustím do přidávání novinek, které se za tu dobu, co jsem tu nebyla objevily :). Je tu také nový lay, ale moc se mi nelbí :D takže je dost možné, že udělám nový. Prosím affs aby se mrkly do menu jestli tam jsou všechny, protože po kontrole jsem to promazávala a doufám, že jsem na nikoho nezapomněla.

Logan Lerman Sea Of Monsters Pictures

13. května 2012 v 23:51 | Julli |  C-2012
Povím vám to učení je šílené :D už mi to leze i ušima a ani nevíte jak závidím těm, co tu maturu mají teprve před sebou. No a teď už k novinkám jak jinak se objevily další fotky z natáčení Percyho. Čím víc se jich objevuje tím víc se těším, už aby to bylo. Jinak ta fotka, kde má trochu vyhrnuté to tričko no mohla bych se na ni dívat hodiny :D.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Logan Lerman: More 'Percy' Filming with Alexandra Daddario 10/05/2012

11. května 2012 v 19:53 | Julli |  C-2012
Opět fotky z natáčení Percyho. Vypadá to, že to bylo něco bolestivého podle Loganova výrazu :D nebo mě to tak alespoň připadá.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Hiatus! Do 20.5. 2012

8. května 2012 v 15:41 | Julli |  Talk-talk
Ano nadpis mluví za vše. Ale nebojte se není to tak, že by mě už blog nebo Logan nebavil, právě naopak mám to tu hrozně ráda. Jenomže mám právě 14 dní volna na to abych se učila maturitní otázky. Doufám, že chápete, že maturita je teď přednější než blog. Neříkám, že během těch 14 dní nic nepřidám, ale nebude toho tolik a především bych se chtěla omluvit mým drahým affs aby mě vynechaly z kontrol a že mé obíhání bude slabší než bylo doteď. Tak to je vše :) jinak vyhodnotila jsem kontrolu affilates takže, kdo se chce podívat jak to dopadlo má možnost TADY.
JULLI

Nový seznam AFFILATES

8. května 2012 v 15:32 | Julli |  Affilates
Tak jsem se konečně pustila do vyhodnocení kontroly affs. Ve skupinách se nic nezměnilo, ale bohužel některé affs jsem byla nucená smazat, protože se nezapsali, což mě mrzí, protože to bylo napsané v každém článku i nahoře před všemi články. No ale co se dá dělat. Samozřejmě ti, co mají pozastavený blog jsem nemazala :). Tak tady to je:

SMAZANÉ:Filming Percy Jackson 26/04/2012

6. května 2012 v 12:15 | Julli |  C-2012
Tak jsem projížděla zahraniční weby a zjistila jsem, že mi tu chybí fotky z 26. dubna. Fotky jsou jak jinak z natáčení Percyho takže žádná změna :D. I tak jsem ráda, že se objevují novinky. Na film se už moc těším. Všímám si, že něteří mi tu píšete, že jste četli knížky takže asi přibližně víte o čem to bude. Já to naopak vůbec nevím, protože jsem mizerná čtenářka :D. ( Jinak dnes večer vyhodnotím kontrolu affs takže, kdo se ještě nezapsal má poslední možnost dnes :) tady ).

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Photo of the month: April 2012 winner

5. května 2012 v 13:47 | Julli |  Photo of the month

Tak přináším vám výsledky POTM za minulý měsíc. Úplně jsem na to zapomněla takže je to trochu se zpožděním. Vyhrála fotka s číslem 3, pro kterou jsem hlasovala i já :).


Logan on the sen of Percy Jackson: Sea Of Monsters - fan's camera

3. května 2012 v 20:29 | Julli |  Others
Objevila se dvě videa od fanoušků, kteří si natočili jak Logan natáčí Percyho. No videa jsou 14cti sekundové a v podstatě se nic nedozvíme i tak, ale těm fanouškům závidím. (Připomínám, kdo se ještě nezapsal, že v sobotu končí kotrola affilates! Pokud jste se ještě nezapsali máte možnosti zde)


____WELLCOM TO LOGAN LERMAN FANSITE____