Vancouver Sun interwiev

28. listopadu 2011 v 18:05 | Julli |  Magazines interwiev
Našla a přeložila jsem rozhovor Logana s časopisem Vancouver Sun. Mluví o jeho herecké kariéře, Třech mušketýrech atd. Je to pěkný rozhovor. Líbí se mi jak to má v hlavě srovnané. :)


Z dětského herce se dostal k plnohodnotným rolím, ale nejlepší věc na Loganu Lermanovi je, že není znuděný a předčil všechna očekávání. Logan - mladá hvězda z nového filmu Tři mušketýři, si je plně vědom jeho neobvyklého úspěchu a oceňuje každou příležitost, která mu je nabídnuta. Od role Percyho Jacksona až po nafoukaného d'Artagnana v novém filmovém zpracování Tří mušketýrů, kde hraje po boku Orlanda Blooma a Milly Jovovich.

"Ještě před dvěma lety jsem si uvědomoval, že herectví není stálá věc." řekl Logan.
"Měl jsem před maturitou na střední škole a v té době pro mě bylo herectví pořád jen koníček. Neměl jsem žádné plány, ale naskytly se mi možnosti a já je využil."
Tyto možnosti byli především role Percyho Jacksona, kde si Logan zahrál v hlavní roli. Pak už následoval velkofilm Tři mušketýři.
"Nikdy jsem ani nepomyslel na to, že bych mohl hrát v takových filmech. Myslím, že bylo dobré, že jsem od budoucnosti nic neočekával. Snažil jsem se na to všechno nahlížet z pracovní perspektivy a ocenit každý moment a práci, která se mi naskytla."


Lerman dále řekl, že odložil rozhodnutí jít na univerzitu, ale je si vědom následků.
"Všichni říkají, že tam můžu jít a poté si dát na rok pauzu, ale teď si myslím, že tohle je lepší cesta - věnovat se nějaký čas herectví."
Loganovi je 19 let, ale vypadá na 16 především kvůli jeho jemné pleti a dětským, modrým očím, které jsou orámované dlouhými černými řasami. Vyrostl v L.A, ale vypadá spíše jako kluk z Midwest (Středozápad USA): otevřený, upřímný a trochu stydlivý.
"Myslím, že jsem trochu stydlivý." říká a červená se.
"Nikdy jsem nehrál postavu, která by byla moc daleko od toho, co a kdo jsem já. Až na d'Artagnana. Ten není vůbec jako já." říká a směje se. D'Artagnan je nafoukaný kluk, jeden ze čtyř mušketýrů a v tomto zfilmování i nejmladší z nich. Flirtuje s dívkami a rád se připlétá do šarvátek.
"Natáčet tento film byla opravdu velká čest. Užili jsme si spoustu legrace. Natáčeli jsme ho v Německu a bylo to poprvé, co jsem jel někde takto sám. Takže jsem si mohl dělat, co jsem chtěl a být sám za sebe. To ale neznamenalo, že bych dělal blbosti. Takový nejsem. Zajímám se spíše o kulturu a o to, co mi nové město může ukázat. Jsem typ, co je rád brzo v posteli."
Logan říká, že mu jeho mamka hodně pomohla a navíc se stala jeho manažerkou.
"Moje mamka se vždycky ujistila, že práci neberu příliš vážně hlavně, když jsem byl malý. Já se při natáčení bavil a ona mi to dovolila do té doby dokud jsem to bral pořád jako zábavu."

Logan byl jako každé jiné dítě dokud nezískal roli v Percym Jacksonovi.
"Předtím jsem vždy vzal nějakou práci na letní prázdniny takže jsem se potom na podzim zase vrátil do školy jako všichni ostatní. Tohle, myslím rozhovory pro mě není normální. Jezdím na konference, dělám rozhovory, ale neřekl bych, že je to normální. Pro mě je normální být doma s rodinou."
"Někteří lidé nemají otevřenou mysl. Když jsem byl malý a cestoval jsem na různá místa hrozně těžko jsem si věci užíval. Myslím tím, že pocházím z velkého města, kde se toho hodně děje a pokud někdy skončíš v malém městě a nemáš všechny ty věci jako tady v L.A cítíš ten rozdíl. Ale myslím si, že už jsem se naučil ocenit ten rozdíl. Lidé mají jiné hodnoty a já se je naučil respektovat. Otevřelo mi to oči což si myslím, že je důležité." říká.
"Respektovat lidi, proto jací jsou je klíč ke všemu. A jako herec je to ještě víc duležitěšjí. Vím, že to zní divně od někoho v mém věku, ale je to tak a já se to naučil ocenit."

KOPÍRUJ SE ZDROJEM!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti vánoční design?

ANO
NE

Komentáře

1 IsaBella<3 IsaBella<3 | Web | 28. listopadu 2011 v 18:08 | Reagovat

beru tě mezi affs! :) máš pěkný blog a dobře budeš elite :D

2 IsaBella<3 IsaBella<3 | Web | 28. listopadu 2011 v 18:13 | Reagovat

juu  děkuju... koukni se vmenu jestli ta fotka je dobrá na ikonku na tvůj blog

3 Cenicienta Cenicienta | Web | 28. listopadu 2011 v 18:43 | Reagovat

To jsem nevěděla, že natáčeli tak blízko nás :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
____WELLCOM TO LOGAN LERMAN FANSITE____