Biography

4. listopadu 2011 v 18:31 |  Biography

Narodil se v Beverly Hills, Kalifornie. Jeho matka, Lisa, pracuje jako jeho manažerka a jeho otec, Larry Lerman, je byznysmen. Má dva sourozence, Lindsey a Lucase a odmaturoval na Beverly Hills High School. Je Žid a vyrostl v "stabilním rodinném zázemí". Většina z jeho příbuzných pracuje v lékařské profesi. Jeho rodina vlastní a provozuje firmu Lerman & Son (v překladu Lerman & syn), o kterou se starají jeho prarodiče, Mina (Schwartz) and Max Lerman, a byla založena jeho pradědečkem, Jacobem Lermanem, v roce 1915. Babička z matčiny strany byla prezidentkou B'nai B'rith, židovské organizace v Los Feliz, Kalifornie.

Sám sebe popisuje jako filmového závisláka. Vyjádřil zájem o "všechno, co nějak prošlo skrz film", včetně psaní, tvoření a režie. V roce 2010 se přihlásil na New York University, obor tvůrčí psaní, avšak návštěvování odložil. Jeho oblíbení režiséři jsou Wes Anderson, Stanley Kubrick, David Fincher a Peter Bogdanovich a mezi své oblíbené filmy zaředil tyto: Americká krása, Chraň si svůj život a Věčný svit neposkvrněné mysli.
Získal vášeň k filmům už v mladém věku. Vystupoval v reklamách v devadestátých letech 20. století a svůj filmový debut natočil v roce 2000, kde ve filmu Patriot hrál jedno z dětí Mela Gibsona.

Kamarádí s hercem Deanem Collinsem, jenž hrál jeho nejlepšího přítele v seriálu Jack & Bobby, kterými zůstali i po zrušení seriálu a pracovali spolu znovu v Sovím houkání, kde měl Collins vedlejší roli. Ve volném čase spolupracvali na tvoření krátkých komediálních filmů. Stejně dobře jako králi, tak psali, reřírovali, stříhali videa a prátelé s rodinou jim pomáhali a podporovali je. na všechny filmy se můžete podívat na youtube pod jménem "monkeynuts1069".

V roce 2006 vytvořil společně s Collinsem hudební skupinu, Indigo, spolu s hudebníkem Danielem Pashmanem. Collins zpíval vokály, Lerman hrál na klávesy a na kytaru a Pashman hrál na bubny. Hraje také na klavír.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
____WELLCOM TO LOGAN LERMAN FANSITE____